Manekiny
Moda,  Ogólne

Primark czyli szaleństwo zakupów za niewielką cenę


Uwaga!!! Wkrótce w Polsce pojawi się Primark! Tani dyskont odzieżowy i ogromna konkurencja dla droższych sklepów. Bądźcie gotowi na zakupowy szał w przystępnej cenie.  Jest to irlandzka sieć sklepów odzieżowych, znana na całym świecie jako Primark, natomiast na Zielonej Wyspie istnieje pod nazwą Penneys. Różnorodność wyboru i niskie ceny to zachęta dla każdego zakupoholika. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które chcą ubierać się modnie i tanio, gdyż produkty tej firmy przypominają te droższych marek.

manekiny

Jakość materiałów można zaliczyć do klasy średniej, chociaż zdarzają się tak zwane „jakościowe perełki” wśród produktów. Poniżej zdjęcie moich cudownych szpilek, które kosztowały zaledwie 5 euro po przecenie. Jakość jest niesamowita, wygodne i  ze skórzaną wkładką, naprawdę jestem zachwycona, bo przetrwały nie jedną imprezę bez żadnych uszkodzeń.

Primark

Primark mógł być już wcześniej znany na polskim rynku, głównie na Allegro pod nazwą Atmosphere, ponieważ jest to czołowa marka tej firmy. Natomiast jeśli chodzi o branżę kosmetyczną to firma zaistniała jako PS…

buty manekin

Primark to również sklep wielobranżowy, gdyż oprócz odzieży i butów znaleźć możemy także kosmetyki, zabawki oraz artykuły domowe np. pościele, świeczniki, obrazy, ręczniki i tym podobne.

Doskonałym rozwiązaniem jest podzielenie sklepu na sektory co ułatwia potencjalnemu klientowi odnalezienie poszukiwanego produktu w krótszym czasie. Wyróżniamy sektor dziecięcy (podzielony na grupy wiekowe), sektor damski i męski a także kosmetyczny i z artykułami do domu.

sklep1

Oprócz modnych ubrań, sklep oferuje również częste przeceny i obniżki towarów. Brzmi kusząco? Oczywiście, że tak! Dzięki temu możemy więcej zaoszczędzić i zakupić upatrzony produkt za połowę ceny. Ale uwaga! Tak zwane „must have” wyprzedaje się szybko i może nie doczekać obniżki.

Warto również wspomnieć, że Primark „nie stwarza” problemów, jeśli chodzi o zwrot towarów. Wystarczy aktualny paragon (ważność 30 dni od daty zakupu) i dany produkt. Nie trzeba tlumaczyć powodu zwrotów, a pieniadze dostajemy „od ręki”, no chyba że płacimy kartą wtedy czas oczekiwania może się wydłużyć (w zależności od banku). Aby nie było tak kolorowo są i pewne minusy. Jeśli oddajemy uszkodzony produkt z naszej winy to już może nie być tak łatwo. Więc jeśli nie będziemy kombinować zwrot zostanie zaakceptowany bez problemu.

Mam nadzieję, że chociaż trochę przybliżyłam Wam obraz tego niesamowitego sklepu, którego jestem regularnym klientem. To jeszcze nie koniec Primanii czyli primarkowego szaleństwa. Wkrótce pojawi się więcej ciekawych wpisów oraz zdjęć. Czekajcie cierpliwie.

sklep 3

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *