hobby
Ogólne,  Pielęgnacja

Poszukiwanie siebie czyli nowe hobby

Jestem ciekawa świata i lubię odkrywać , poznawać, uczyć się nowych rzeczy. Poszukuję  nowych pasji ,hobby, celów w życiu, które oprócz mojej  rodziny przyniosą mi więcej  radości i satysfakcji. Do tej pory była to kawa i wszystko z nią związanie. Ostatnio jednak będąc na urlopie w naszej pięknej Ojczyźnie, zupełnie przypadkowo zapisałam się na szkolenie o ciekawym tytule  ‘’Artystyczna stylizacja brwi”. Muszę przyznać, że bardzo mi się spodobało. Urzekła mnie precyzja, skupienie z jakim stylistki brwi pracowały i tworzyły idealne kształty i łuki. Postanowiłam więc, spróbować zaszczepić i rozwinąć w sobie nowe hobby.

Szkolenie zawierało część teoretyczną i praktyczną.Część teoretyczna była bardzo ogólna i niewiele z niej zapamiętałam , natomiast praktyka utkwiła mi mocno w głowie. Miałam do dyspozycji trzy przypadkowe modelki , także nie wiedziałam jak wyglądają ich brwi i z czym przyjdzie mi się zmierzyć. To było ekscytujące wyzwanie. Jako pierwsza pojawiła się rudowłosa Pani. Po krótkiej analizie typu urody i kształtu twarzy zabrałam się za narysowanie kształtu brwi, oczywiście pod czujnym okiem instruktorki. Moim skromnym zdaniem wyszło super. Następna modelka miała włosy w kolorze ciemnego blondu, a jako ostatnia trafiła mi się urocza szatynka i to z jej stylizacji brwi jestem najbardziej zadowolona. Ale efekty ocenicie sami na zdjęciach poniżej.

Pierwszoplanową rolę odgrywały głównie rzęsy , makijaż i nienaganna fryzura. Brwi były tylko dodatkiem do całości.Postanowiłam to zmienić i dołączyć do grona stylistek, które  są dowodem na to,  że perfekcyjne brwi upiększają i podkreślają urodę, przez co wskakują na pierwszy plan. Sztuczność i tandeta odchodzą w niepamięć , a naturalność wygrywa. Idealne brwi plus delikatny makijaż doskonale wpasują się w nowoczesne trendy.

Poczułam ,że mogę więcej i już myślę o kolejnym szkoleniu. Chciałabym się sprawdzić w tym artystycznym zawodzie i w pełni wykorzystać swoje możliwości. Mam nadzieję że połączę przyjemne z pożytecznym i wkrótce stylizacja brwi stanie się moją pasją i pracą w jednym.

hobby

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *